Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini Sarvan Cəfərov Bərdədə vətəndaşları qəbul edəcək
Sentyabr ayından başlayaraq Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin vəzifəli şəxsləri tərəfindən bölgələrdə vətəndaş qəbulları keçirilir.
Azərbaycan Respublikasının kənd təsərrüfatı naziri Məcnun Məmmədovun imzaladığı əmrə əsasən, kənd təsərrüfatı nazirinin müavini Sarvan Cəfərov sentyabrın 8-də saat 10.00-da Bərdə Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzinin inzibati binasında vətəndaşları qəbul edəcək.
Vətəndaş qəbulunda iştirak etmək istəyən şəxslər Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin “Çağrı Mərkəzi”nə (1652) və Bərdə Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzinə (050-317-93-60) zəng etməklə qeydiyyatdan keçə bilərlər.

Starting from September, civil receptions are held in the regions by officials of the Ministry of Agriculture.
According to the command signed by the Minister of Agriculture of the Republic of Azerbaijan Majnun Mammadov, Deputy Minister of Agriculture Sarvan Jafarov will receive citizens in the administrative building of the Barda State Agricultural Development Center on September 8 at 10.00.
Persons wishing to participate in the reception of citizens can register by calling the “Call center”of the Ministry of Agriculture (1652) and the BardA State Agricultural Development Center (050-317-93-60).