Noyabrın 18-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Administrasiyasının və Azərbaycan Respublikasının işğaldan azad edilmiş ərazilərində məsələlərin mərkəzləşdirilmiş qaydada həlli ilə bağlı Əlaqələndirmə Qərargahının üzvləri Zəngilan rayonundakı "Dost Agro Park"a aid əkin sahələrindəki dairəvi (pivot) suvarma sistemlərinə, həmçinin həmin parkın heyvandarlıq kompleksinə baxış keçiriblər.
Xatırladaq ki, bu gün Zəngilanda Əlaqələndirmə Qərargahının rəhbəri Samir Nuriyevin sədrliyi ilə Qərargahın 5 illik fəaliyyətinə həsr olunmuş iclası keçirilib.
Səfər çərçivəsində Əlaqələndirmə Qərargahının üzvləri bir sıra obyektlərə baxış keçirib, görülən işlərlə tanış olublar.

On November 18, members of the Coordination Headquarters for the Centralized Resolution of Issues in the Liberated Territories of the Republic of Azerbaijan and the Presidential Administration of the Republic of Azerbaijan inspected the pivot irrigation systems in the fields of the "Dost Agro Park" in the Zangilan district, as well as the livestock complex of that park.
It should be noted that today, a meeting dedicated to the 5-year activity of the Headquarters was held in Zangilan under the chairmanship of Samir Nuriyev, the head of the Coordination Headquarters.
Within the framework of the visit, members of the Coordination Headquarters inspected a number of facilities and got acquainted with the work done.